SL - Strartline

Vidaus degimo variklio galios didinimas, automobilio galios matavimas, DPF/FAP filtrų išėmimas ir išprogramavimas

Automobilių turinčių elektroninę įpurškimo sistemą bei turbiną programavimas. Kodėl verta čipuoti turbodyzelinį variklį?
Teisingai modifikavus variklio valdymo programą yra išgaunama papildoma galia bei didesnė kuro ekonomija.
Programuojant variklį, neviršijant gamintojų paliktų rezervų, chiptuningas variklio eksploatacijos ilgaamžiškumui neturi įtakos.
Paprastai yra pasiekiamas iki 30% galios prieaugis bei apie 10% kuro sąnaudų sumažėjimas.
Žinoma, galima galios išgauti daugiau negu 50%. Bet tuomet reikia pakeisti tam tikrus automobilio mazgus (turbiną,įpučiamo oro aušintuvą/radiatorių, išmetimo sistemą, purkštukus), norint išvengti variklio gedimų, padidėjusio dūmingumo.
Prieš pradedant modifikuoti variklio valdymo programą, atliekame išsamią variklio diagnostiką, pamatuojame esamos sistemos funkcionalumą, kad po modifikacijos galėtume tiksliai įvertinti ar variklis dirba taip, kaip buvo nurodyta programoje. Pasitaiko nemažai atvejų kada atlikus diagnostiką tenka remontuoti automobilį, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.
Pagal Jūsų automobilio variklį, parinksime maksimaliai saugų galios prieaugį.
Turbo benzininiai varikliai
Turbo benzininiai varikliai programuojami siekiant automobiliui suteikti sportiškumo, dinamiškumo.
Priklausomai nuo variklio tipo, teisingai modifikavus valdymo programą galime pasiekti iki 15-40% galios padidėjimą.
Kiekvienas variklio programavimas skirtas išgauti maksimalią galią t.y. daugiau nei gamintojo paliktas rezervas yra individualus ir atliekamas ant dyno stendo, siekiant užtikrinti maksimalų galios prieaugį ir saugų, dinamišką variklio darbą.
Atmosferiniai varikliai
Atmosferinių variklių galios prieaugis yra mažiausias. Šių variklių kompiuterių programavimas yra labiau orientuotas į greičio ir sūkių ribotuvų nukėlimus.
Priklausomai nuo variklio kubatūros ir konstrukcijos priklauso ir galios prieaugis kuris nėra labai didelis todėl atmosferinių variklių neprogramuojame, galime sumontuoti turbiną ar turbokompresorių ir pasiekti labai gerų rezultatų, tokie projektai pvz. BMW E90 M3 galingumo padidinimas iki 600AG kainuoja apie 20000 litų.

Daugiau informacijos ir kainas rasite apsilankę www.startline.lt


Riboto praslydimo (LSD) diferencialų pardavimas, perdarymas, priežiūra ir remontas

Automobilių diferencialų pardavimas, perdarymas, priežiūra, remontas.

Prekiaujame, perrinkinėjame, perdarome, remontuojame, tobuliname ir perdarome didesnio galingumo turintiems automobiliams ar pritaikome automobilių sportui diferencialus ir pavarų dėžes.